Hooaeg on Kaubamaja ajakiri meie aktiivseimatele püsiklientidele. Hooaeg ilmub neli korda aastas (märtsis, mais, septembris ja novembris) ning toob lugejani kõige kuumemad moeuudised ning ülevaate algaval hooajal Kaubamajas pakutavatest toodetest.

 

 

 

 

Kliki pildile, et lugema asuda!

 

Hooaja toimetus

Peatoimetaja

Britta Ratas britta.ratas@kaubamaja.ee

Tegevtoimetaja

Hanna Loodmaa hanna.loodmaa@kaubamaja.ee  

Ilutoimetaja

Kristi Pärn-Valdoja

Kodu-ja lastetoimetaja

Margot Meus margot.meus@kaubamaja.ee

Lastkülg lastenurk@kaubamaja.ee

Köögitoimetaja

Kadri Aguraiuja kadri.aguraiuja@kaubamaja.ee

Keeletoimetaja

Killu Paldrok killu.paldrok@hooaeg.net

Reklaam

Siim Kala siim.kala@kaubamaja.ee

Tel 5690 9356

Hooaja meediakaardi leiad siit

Kliendikirjad ja ristsõnavastused

hooaeg@kaubamaja.ee

Assistent

Gertrud Rei hooaeg.assistent@kaubamaja.ee

 

 

●Ajakiri Hooaeg on autorikaitse objekt.
●Ajakirjas ilmunud materjalide kasutamine on lubatud ainult täieliku viitega allikale.
●Ajakiri ei vastuta reklaamtekstide sisu ega keelekasutuse eest.
●NB! Kui Su kontaktaadress või muud andmed on vahepeal muutunud, saad neid parandada aadressil www.partnerkaart.ee

Väljaandja: Kaubamaja AS
Kujundus: Profimeedia
Trükk: AS Kroonpress
Tiraaž: 55 000