Teenused

Ilusalongid Tallinnas

Tallinna Kaubamaja Ilumaailma ilusalongid

Loe edasi

Ideaalne kingitus pulmadeks

Kaunile pulmapäevale eelneb tavaliselt palju nuputamist, kuidas leida ideaalne pulmakingitus. Kaubamaja Kodumaailm aitab pulmadeks ette valmistuda nii pruutpaaril kui ka külalistel – oleme koostanud kingituse otsimiseks lihtsa ja mugava kinginimekirja.

Loe edasi

Toidu tellimine Toidumaailmast

Toidumaailmast saab tellida kinkekorve, kinkekarpe, kringleid ja palju muud maitsvat erilisteks sündmusteks või kingitusteks.

Loe edasi

Personaalne teenindus

Kas soovid värskendada oma igapäevast garderoobi või otsid rõivaid pidulikumaks sündmuseks, kuid Sul ei ole šoppamiseks aega? Selleks, et rõivaste valimine oleks veelgi mugavam ja meeldivam, pakub Kaubamaja personaalse teeninduse teenust.

Loe edasi

Õmblusteenus Kodumaailmas

Kaubamaja Kodumaailmas pakutakse lisaks suurele kangavalikule ka õmblusteenust. Kodumaailma valikus on üle 200 erineva kanga, millest saab õmblusteenusega valmistada sobiva kardina, voodikatte, padjakatte või muud. Astuge läbi, leiame koos õige kanga ja mudeli.

Loe edasi

Rätsep

Tallinna Kaubamaja Meestemaailmas pakutakse rätsepateenust ning võetakse riideid keemilisse puhastusse.

Loe edasi

Perejuuksur

Tallinna Kaubamaja 4. Korrusel Lastemaailmas asub perejuuksur, kus saavad viksid soengud pähe mitte ainult pere pisimad, vaid ka emad ja isad.

Loe edasi

Kinkekaart

Partner kinkekaart on uus plastikkaardil põhinev kinkekaart, mis kehtib maksevahendina Kaubamajas, Selveris ning ABC Kinga, SHU ja I.L.U. kauplustes - kokku üle 70 ostukohas üle Eesti.

Loe edasi

Kaupade kojuvedu

Kaubamaja pakub Tallinnas ja Harjumaal võimalust toimetada oma suured ostud mugavalt koju. Osutame kaupade kojuveo teenust E-R kl 9-18. Partnerkaardi esitamisel on teenus tasuta, kui ostusumma on vähemalt 250€ (va mööbel).

Loe edasi

Juuksur

Juuksurisalongid Tallinnas ja Tartus

Loe edasi

Lehed