Uudised

Suur annus kohvikultuuri algavasse sügisesse

Sügis annab kohvikultuuri austajatele tõeliselt mõjuva põhjuse tulla Kaubamaja Kodumaailma Tallinnas, et ergastada end aromaatsete...

Loe edasi

Kaubamaja sügisene moeetendus

Teisipäeval, 8.09 toimus Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumis traditsiooniline sügismoele pühendatud moeetendus....

Loe edasi

Eesti disain Kaubamajas

On tõeline au ja suur rõõm just Kaubamaja juubeliaastal teha juttu Eesti disainist, mida võib sel sügisel leida suuremas mahus kui ei kunagi varem.

Loe edasi

Uus köök Tallinna Kaubamaja Kodumaailmas

Noblessa on paigaldanud Tallinna Kaubamaja Kodumaailmasse köögi, kus on kasutatud viimase aja uuemaid tehnoloogiaid ja materjale.

Loe edasi

Osale muutumismängus!

"Suvised Seitsmesed" ja Kaubamaja ootavad kõiki osalema põnevas muutumismängus, kus terve augustikuu jooksul valime välja 4 õnnelikku, kes saavad Kaubamaja poolt põhjaliku stiilinõustamise, kauni meigi, soengu ning erilise fotosessiooni osaliseks!

Loe edasi

Linna moodsaim Toidumaailm ootab külla!

Viru Keskuse bussiterminali remondi ajal 25.06- 30.08 pääseb Kaubamaja Toidumaailma Estonia puiesteelt ja ka Viru Keskusest..

Loe edasi

Playmobil nüüd Lastemaailmas!

Kaubamaja Lastemaailma on jõudnud Playmobili mängukomplektid. Tegu on Saksa mänguasjatootjaga...

Loe edasi

Lastemaailma sünnipäeva loosimiste võitjad

Lastemaailma sünnipäeva puhul toimub hulk vahvaid loosimisi! Võitjad nüüd Sinu ees. Võtame kõigi võitjatega ise ühendust...

Loe edasi

Moodne lend kevadesse

Milline on tänapäeva mood? Küsimus, millele moemaailm püüab igal algaval hooajal vastata, leiutades aina modernsemaid külgi ammuilma loodud lõigetele.

Loe edasi

Millisesse moeajastusse sobid Sina?

Kaubamajal täitub 55. sünnipäev ultramoodsal digi- ja nutiajastul ning uskumatul kombel on meil võimalik liikuda ajas tagasi...

Loe edasi

Lehed