Uudised

Koolilaat ehk Kollilaat Kaubamajas!

Ka sel aastal toimub Kaubamajas traditsiooniline koolilaat. Tallinnas toimub laat 31.07 – 06.09 ja Tartus 15.08 – 06.09.

Loe edasi

Linna moodsaim Toidumaailm ootab külla!

Viru Keskuse bussiterminali remondi ajal 25.06- 30.08 pääseb Kaubamaja Toidumaailma Estonia puiesteelt ja ka Viru Keskusest..

Loe edasi

Kaubamaja Mängumeistrid

Kutsusime Hooaja suvenumbri moeseeriaks kokku kamba hakkajaid ja põnevaid Kaubamaja inimesi...

Loe edasi

PartnerEkspress iseteeninduskassad

Nüüd saab Kaubamaja Toidumaailmas sooritada oste justkui mängeldes − ise skaneerid triipkoodid, lisad kauba ostukotti ja tasud iseteeninduskassas.

Loe edasi

Playmobil nüüd Lastemaailmas!

Kaubamaja Lastemaailma on jõudnud Playmobili mängukomplektid. Tegu on Saksa mänguasjatootjaga...

Loe edasi

Lastemaailma sünnipäeva loosimiste võitjad

Lastemaailma sünnipäeva puhul toimub hulk vahvaid loosimisi! Võitjad nüüd Sinu ees. Võtame kõigi võitjatega ise ühendust...

Loe edasi

Moodne lend kevadesse

Milline on tänapäeva mood? Küsimus, millele moemaailm püüab igal algaval hooajal vastata, leiutades aina modernsemaid külgi ammuilma loodud lõigetele.

Loe edasi

Millisesse moeajastusse sobid Sina?

Kaubamajal täitub 55. sünnipäev ultramoodsal digi- ja nutiajastul ning uskumatul kombel on meil võimalik liikuda ajas tagasi...

Loe edasi

55 aastat noor

Kes oleks võinud arvata, et 1960. aasta 21. juulil sündinud Kaubamaja kirev elu puudutab nii paljude eestlaste südameid. Eksklusiivintervjuu 55-aastase aegumatu daamiga...

Loe edasi

Vastutustundliku ettevõtte pronksmärgise sai Kaubamaja

Kaubamajale anti 26.jaanuaril üle vastutustundliku ettevõtluse pronkstaseme märgis. Vastutustundlikkuse hindamisel hinnati kolme aspekti: ettevõtte majanduslik/finantsiline vastutus, keskkonnaalane vastutus ja sotsiaalne vastutus.

Loe edasi

Lehed