Uudised

Vaata Kaubamaja kingikataloogi!

Rohkelt inspiratsiooni jõulukingituste tegemiseks leiad Kaubamaja kingikataloogist. Hea soov tuleb südamest, ilus kingitus Kaubamajast!

Loe edasi

Jõululaat on avatud!

Traditsiooniline Kaubamaja Jõululaat Viru Keskuse aatriumis ja Kaubamaja B-galeriis Tallinnas ning Tartu kaubamaja aatriumis on avatud 26.11- 31.12. Laadale oleme kokku kogunud parimad kingitused, et Sulle aasta kauneim, kuid ka kiireim aeg võimalikult mugavaks muuta.

Loe edasi

Lihtsad soovid õnneni

Pühademeeleolus tuleb alati meelde, et tuleks veidike rahulikumalt võtta, perega koos olla ja heade mõtetega meenutada mööduvat aastat. Kuidas aga hoida ennast positiivsuse lainel aasta läbi – seda jagasid meiega põnevad ja inspireerivad inimesed elu eri valdkondadest. Siit saad häid soove ja nõuandeid, mida kindlasti võiks katsetada!

Loe edasi

Aitame koos vähihaigeid lapsi

Heade soovide ja positiivsete sõnumite levik saab teha palju head. Nagu juba traditsiooniks on saanud, siis kogub Kaubamaja ka sel aastal heategevuseks raha. Seekord paneb Kaubamaja koos oma töötajatega õla alla Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule, kellele annetatakse kogu jõulu- ja korporatiivkinkide raha.

Loe edasi

Jõulud Kaubamajas

Jõulud on imede aeg. Nüüd on õige hetk lasta valla kogu headus ja armastus oma hingest ning soovida kõikidele – oma perele, sõpradele, tuttavatele ja isegi võõrastele häid soove ning kinkida neile üks naeratus, hea soov või hoopis mõni ootamatu heategu.

Loe edasi

Suur annus kohvikultuuri algavasse sügisesse

Sügis annab kohvikultuuri austajatele tõeliselt mõjuva põhjuse tulla Kaubamaja Kodumaailma Tallinnas, et ergastada end aromaatsete...

Loe edasi

Kaubamaja sügisene moeetendus

Teisipäeval, 8.09 toimus Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumis traditsiooniline sügismoele pühendatud moeetendus....

Loe edasi

Eesti disain Kaubamajas

On tõeline au ja suur rõõm just Kaubamaja juubeliaastal teha juttu Eesti disainist, mida võib sel sügisel leida suuremas mahus kui ei kunagi varem.

Loe edasi

Uus köök Tallinna Kaubamaja Kodumaailmas

Noblessa on paigaldanud Tallinna Kaubamaja Kodumaailmasse köögi, kus on kasutatud viimase aja uuemaid tehnoloogiaid ja materjale.

Loe edasi

Linna moodsaim Toidumaailm ootab külla!

Viru Keskuse bussiterminali remondi ajal 25.06- 30.08 pääseb Kaubamaja Toidumaailma Estonia puiesteelt ja ka Viru Keskusest..

Loe edasi

Lehed