Uudised

Moodne & Soodne nädalalõpp

Selle nädala lõpuni on Tallinna ja Tartu Kaubamajas kõik pesu, ööpesu, sukad ja sokid Partnerkaardiga -20%. Kasuta head võimalust kallitele inimestele sõbrapäevakinkide tegemiseks!

Loe edasi

Südamest tulnud sõbrapäeva kingitused

Kaubamaja valmistub sõbrapäevaks ja pakub sel puhul mõnusaid ja meeldejäävaid kinke väikestele ja suurtele sõpradele. Üks kaunis pesukomplekt või hoopis parfüüm on kallile naisele, emale või sõbrannale ideaalseks kingiks...

Loe edasi

Partnerprogrammi tingimused on uuenenud

Soovides kaasa aidata vastutustundlikule alkoholitarbimisele ei arvestata nüüdsest boonuspunkte alkohoolsetelt jookidelt.

Loe edasi

Kaubamaja paberkinkekaardid kaotavad kehtivuse

Tasub teada! Alates 18.11.2016 kaotavad kehtivuse Kaubamaja paberkinkekaardid.

Loe edasi

Kriss Soonik Loungerie Kaubamajas

Saabuvale sõbrapäevale mõeldes on 1.-16 veebruarini Tallinna Kaubamaja Naistemaailmas Kriss Soonik Loungerie pop-up pood. Tule tutvu esimeste seas ülemaailmselt tunnustatud Eesti disaineri loominguga ja juba palavalt armastatud bestselleritega.

Loe edasi

Klots klotsi peale

Niipea kui vanemad asuvad lapsi manitsema hoiatusega „päkapikud juba piiluvad akna taga“, otsivad paljud poisid-plikad välja klotsikataloogid, et oma unistuste komplektid välja valida. Olgu tähtpäev milline tahes, klotside kinkimine on peaaegu alati kindla peale minek. Milles aga peitub mänguklotside võlu ja kuidas lelupoes kümnete karpide vahel valik teha?

Loe edasi

Pakase eest parkasse

Parka on üks igihaljas moelemmik, millel ette näidata pikk ja militaarmõjudega ajalugu. Kaubamajas on nüüd müügil kaks parkanduse absoluutset tippu: Woolrich ja Parajumpers.

Loe edasi

Lihtsad soovid õnneni

Pühademeeleolus tuleb alati meelde, et tuleks veidike rahulikumalt võtta, perega koos olla ja heade mõtetega meenutada mööduvat aastat. Kuidas aga hoida ennast positiivsuse lainel aasta läbi – seda jagasid meiega põnevad ja inspireerivad inimesed elu eri valdkondadest. Siit saad häid soove ja nõuandeid, mida kindlasti võiks katsetada!

Loe edasi

Suur annus kohvikultuuri algavasse sügisesse

Sügis annab kohvikultuuri austajatele tõeliselt mõjuva põhjuse tulla Kaubamaja Kodumaailma Tallinnas, et ergastada end aromaatsete...

Loe edasi

Kaubamaja sügisene moeetendus

Teisipäeval, 8.09 toimus Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumis traditsiooniline sügismoele pühendatud moeetendus....

Loe edasi

Lehed