Uudised

Parkimine Tallinna Kaubamaja klientidele 3. septembril

Hea uudisena Tallinna Kaubamaja külastajatele on 3. septembril nii Rävala Parkimismaja kui ka Viru Keskuse parkla tavapäraselt avatud.

Loe edasi

Soodustus Tallinna Kaubamaja lillepoes!

Vahemikus 20.08 - 03.09 on Tallinna Kaubamaja Kodumaailmas asuvas lillepoes kõik lilled -15%, millele lisandub ka Partnerkaardi soodustus!

Loe edasi

Valmistume kooliks!

Kuni 7. septembrini on avatud traditsiooniline Kaubamaja Koolilaat!

Loe edasi

Simpsonid on jõudnud Eestisse!

Lastemaailmasse on jõudnud uued ägedad Lego mänguasjad.

Loe edasi

Daniel Wellingtoni käekellad

Kaubamaja Ilumaailma on jõudnud Daniel Wellington käekellad - stiilne kaaslane igaühele, igaks päevaks.

Loe edasi

Dharma fond õnnitles emasid!

Heategevusfond Dharma õnnitles tänavu juba 12-ndat aastat järjest emadepäeval Pelgulinna sünnitusmajas äsja emaks saanuid või kohe emaks saajaid, kinkides neile Kaubamaja kinkekaardid ja lilled.

Loe edasi

Interaktiivne Hooaeg nüüd veebis!

Rõõmusõnumid kõigile, kes senini on jäänud Digi-Hooaja interaktiivsetest võimalustest ilma tahvelarvuti puudumise tõttu. Nüüd on võimalik Kaubamaja ajakirja Hooaeg lugeda, sirvida, vaadata videoid ja muid digilahendusi otse veebist tavaarvutiga

Loe edasi

Kaubamaja kinkekaart muutus kogu Eesti kinkekaardiks

Uus plastist kinkekaart kannab nüüd Partneri kinkekaardi nime ja sellega saab tasuda lisaks Kaubamajale ka Selveris ning kauplustes ABC King, SHU ja I.L.U. – kokku üle 70 ostukohas üle Eesti.

Loe edasi

Vabariigi aastapäeva kleidid Kaubamajas

17.02 – 2.03 saab Tallinna Kaubamaja Naistemaailmas näha valitud kleite Eesti Moekustnike Ühenduse näituselt “Miraažid”.

Loe edasi

Loomeinkubaatori disainerite tööd Kaubamaja vaateaknal

17. veebruarini saab Tallinna Kaubamaja vaateaknal tutvuda Tallinna Loomeinkubaatori andekate disainerite ning loomeinimeste töödega.

Loe edasi

Lehed