Kaubamaja teenus “Parim kingitus" teeb elu mugavamaks nii kingisaajale kui kingituse tegijale. Kinginimekiri säästab kingi nuputamise vaevast ja tagab, et teed just sellise kingituse, mida saaja kõige enam soovib.

"Parim kingitus" on mõeldud selleks, et saaksid igaks oma tähtpäevaks just selliseid kingitusi, mida enim soovid. Olgu

sünnipäev või juubel, pulmad või pulma aastapäev, soolaleivapidu või muu tähtis päev - Kaubamajas võib koostada nimekirja asjadest, mida Kaubamajast kingituseks ootate. Nõndad säästad külalisi nuputamise vaevast ja väldid ka topeltkingitusi.

Kuidas teha kinginimekirja?

Parima kingituse saamine on imelihtne - selleks tuleb koostada ja jätta kingi nimekiri Kaubamaja infoletti.

Meie töötajad aitavad Sind kingi valimisel. Tarvitseb vaid öelda, mis laadi kingitust vaja on ning kui palju sellele kulutada kavatsetakse ning Sind juhatatakse õige tooteni.

Kui sobivad kingid välja valitud, siis need kantakse kingisoovide

nimekirja eraldi blanketil, mille saab infoletist. Nimekirja võib ise täita või kasutada selleks teenindaja abi.

Kinginimekirja järgi juba tehtud kingitused kustutatakse nimekirjast maha. Muidugi saab igal ajal ka end kurssi viia juba ostetud kinkidega ning vajadusel ka nimekirja jooksvalt muutusi teha.

Kinginimekirja järgi ostmine

Kui valik on tehtud, kustutatakse see ese nimekirjast topeltkinkide vältimiseks. Kingituse saab broneerida ka telefoni teel, kuid lõplikult kustutatakse see nimekirjast alles väljaostmisel. Soovi korral saab sama kinginimekirja kättesaadavaks teha nii Tallinna kui Tartu Kaubamajas.

Ostu eest saab tasuda soovi kohaselt kas sularahas, maksekaardiga või pangaülekandega.

Valitud kingitusele kehtivad kõik garantiiajad. Selleks palume säilitada ostutšekid ja garantiitalongid või anda need üle koos kingitusega.

Kingituse pakkimine on tasuta – erandiks on vaid

suuremõõdulised esemed nagu televiisorid või muud suuremad tehnikatooted. Soovi korral lisame ostetud kingitusele ka kaardi.

Vähemalt 200-eurose ostu puhul viime Tallinna ja Tartu piires kingituse saajale tasuta kätte tema soovitud kohta soovitud ajal. Et kingitus õigel ajal õigesse kohta jõuaks, peab see olema ostetud hiljemalt 24 tundi enne peo korraldaja määratud kingituste kohaletoimetamise aega. Loomulikult võib kingituse ka ise kohale toimetada ning soovi korral aitame kingituseks valitud suuremõõtmelise kauba koju toimetada.

Head pidu!