Teenindusosakondade juhid

 

Tallinn

Kamila Varvas

Naiste Kingamaailma ja Meestemaailma teenindusosakonna juht

kamila.varvas@kaubamaja.ee

Evelin Randalu

Ilumaailma teenindusosakonna juht

evelin.randalu@kaubamaja.ee

 

 

Anu Laan

Kodumaailma teenindusosakonna juht

anu.laan@kaubamaja.ee 

Krista Ambos

Naistemaailma teenindusosakonna juht

krista.ambos@kaubamaja.ee

 

 

Kadri Aguraiuja

Toidukaubanduse juht

kadri.aguraiuja@kaubamaja.ee

Ülle Kink

Lastemaailma teenindusosakonna juht

ulle.kink@kaubamaja.ee

 

Tartu

 

Lii Jõgi

Ilu-ja Naistemaailma teenindusosakonna juht

lii.jogi@kaubamaja.ee

Virve Soo

Meeste- ja Naiste Kingamaailma ning Kodu-ja Lastemaailma teenindusosakonna juht

virve.soo@kaubamaja.ee

Ülle Randlinn

Tartu Toidumaailma juhataja

ulle.randlinn@kaubamaja.ee