Sotsiaalne vastutus


Kaubamaja on läbi aegade olnud abiks mitmetele Eesti elu edendavatele projektidele. Pole tähtis, kas ettevõtmine on väike või suur - oluline on selle idee, kvaliteetne teostus ning sobivus meie põhiliste toetusvaldkondadega. Toetuse vorme on väga erinevaid: oleme abiks meie toel või algatusel käivitunud ettevõtmiste info levitamisega Kaubamaja müügisaalis, siseraadios,  e-kanalites või kliendiajakirjas Hooaeg, korraldame heategevusmüüke või aitame katta kulusid.

Kaubamaja jaoks on oluline:


Eesti mood ja disain


Väärtustame Eesti moekunsti ja propageerime igakülgselt Eesti disainerite loomingut. Eesti tooted on Kaubamajas erimärgistatud, et tutvustada kohalikku disaini ka turistidele, Tallinna Kaubamaja Naistemaailmas on eraldi piirkond Eesti moekunstnike loomingule ja Kaubamaja vaateakendel toimuvad aasta jooksul mitmed Eesti disaini tutvustavad väljapanekud. Ka tulevased moekunstnikud on Kaubamajale tähtsad -  julgustame koolide moeetenduste korraldamist ja aitame täita auhinnalauda. Toetame näiteks noorte moeürituste "MoeP.A.R.K." ja "NoorMood" korraldamist.

Eesti laste heaolu, tervis ja areng


Lapsed on meie tulevik. Iga laps Eestis on oluline ja väärib parimat. Oleme aastate jooksul õla alla pannud väga paljudele lastega seotud projektidele. Viimastest näidetest MTÜ Clinic Clowns (Doktor Kloun) heategevuslike rinnamärkide müük Lastemaailmas, TV3 "Kättemaksukontori" fännitoodete müük Pelgulinna sünnitusmaja heaks, jõulukaartide ja karude müük Eesti Liikumispuuetega Laste Tugiühingu toetuseks, MTÜ Charity Pirital heategevuskontserdi "Heli Puudutus" toetamine, Eesti Lastefilmide DVD-de sarja välja andmine koostöös Eesti Ekspressiga. Hulgaliselt on toimunud pisemaid laste- ja lasteasutustega seotud ettevõtmisi - laulukonkursse, spordipäevi, koolipidusid, kus oleme tublimaid meeles pidanud meenetega. 


Eesti kunst, kultuur ja meelelahutus


Eesti ettevõttena peame Eesti kultuuri toetamist väga oluliseks. Aitame Kaubamaja müügisaalides ja väljaannetes reklaamida  KuMU näitusi ja teatrifestivali "Kuldne Mask" toimumist, oleme olnud abiks mitme armastatud pop-artisti plaatide ja etenduste väljaandmisel sh. viimastest näidetest Dave Bentoni jõuluplaat või  Hanna-Liina Võsa monoetendus KuMus. Toetame rõivavalikuga mitut kvaliteetset telesaadet  ja -sarja sh. "Eesti Otsib Superstaari", "Su nägu kõlab tuttavalt" , "Alpimaja" "Süvahavva" jpt. Oleme on olnud mitmeid aastaid TTÜ Meeskoori tegevuse toetaja ja rohkem kui kümme aastat ka Tallinna Loomaaia merikotkaste vaderiks. 


Vastutustundlik tarbimine


Kaubamaja konsulteeriv teeninduslaad toetab mõistlikku tarbimist - soovime anda klientidele alati põhjalikku infot toodete omaduste kohta,  aidates neil nii teha läbimõeldud valikuid. Koostöös Uuskasutuskeskusega oleme Kaubamajas avanud statsionaarsed kogumispunktid kasutatud riietele ja jalatsitele. Reklaamikampaaniate käigus kasutatavaid materjale annetame taaskasutuseks lasteasutustele ja erivajadustega inimeste käsitööks.

Mitmekesisuse väärtustamine


Alates 2012. aastast oleme liitunud mitmekesisuse kokkuleppega, millega kohustume järgima võrdse kohtlemise ja võimaluste põhimõtteid ning panustama ettevõttes mitmekesisuse arendamisele. Erinevas vanuses-, rahvuses- või erivajadustega inimeste värbamine annavad meile sallivama tööõhkkonna ja toovad ettevõttesse rohkem kogemusi ja vaatenurki.