Kinkekaart

Partner kinkekaart on uus plastikkaardil põhinev kinkekaart, mis kehtib maksevahendina Kaubamajas, Selveris ning ABC Kinga, SHU ja I.L.U. kauplustes - kokku üle 70 ostukohas üle Eesti.

Partner kinkekaarte on kahte liiki. Esiteks määratud väärtustega 10-, 30- ja 50-eurot ning teiseks määramata väärtusega, millele saab teha ühekordse rahalise sissemakse summas kümme kuni 3000 eurot. Partner kinkekaarti saab saldo ulatuses mitu korda kasutada kuni summa on ära kulutatud.

Lisaks on kinkekaardil eraldi elektrooniline vorm, Partner e-kinkekaart.See on partnerkaart.ee keskkonnas lunastatav maksevahend, millega saab tasuda ostude eest nimetatud kauplustes.

Partner e-kinkekaardile saab teha ühekordse rahalise sissemakse viiest 300 euroni.

Partner e-kinkekaart on sarnaselt Partner kinkekaardile saldo ulatuses mitmekordselt kasutatav.

Partner kinkekaardil ja Partner e-kinkekaardil olevat rahaliste vahendite jääki ja kinkekaardi kehtivusaega saab kontrollida igas kaupluse kassas, Kaubamaja ja Selveri infoletis ning www.partnerkaart.ee.

Partner kinkekaart ja Partner e-kinkekaart kehtivad alates ostmise ja aktiveerimise päevast 36 kuud.

Tasub teada! Alates 18.11.2016 kaotavad kehtivuse Kaubamaja paberkinkekaardid.

Juba viimased kolm aastat oleme Kaubamajas paberkinkekaartide asemel müünud Tallinna Kaubamaja Grupi ühist Partner Kinkekaarti. Vahepealne aeg on olnud piisavalt pikk ning valdav osa vanadest kinkekaartidest on tänaseks ka realiseeritud. Palume aga siiski olla tähelepanelik ja võimalikud seisma jäänud kinkekaardid ära kasutada juba lähiajal. Võtame vanu paberkinkekaarte hea meelega vastu veel kuni 17.11.2016.