Personaalne teenindus


Kas soovid värskendada oma igapäevast garderoobi või otsid rõivaid pidulikumaks sündmuseks, kuid Sul ei ole šoppamiseks aega?

Selleks, et rõivaste valimine oleks veelgi mugavam ja meeldivam, pakub Kaubamaja tasuta personaalse teeninduse teenust. Teenuse eesmärk on pakkuda klientidele professionaalset teenindust, anda asjalikku stiilinõu ning aidata välja otsida sobivad riided ja aksessuaarid. Teisisõnu pakutakse personaalse teenindusega kliendile võimalust leida oma kontaktisik Kaubamajas, kes juba teab tema eelistusi.

Personaalset moeteenust pakutakse nii Naiste- kui ka Meestemaailmas. Mõlemas maailmas on selleks privaatsalongid, kus klient saab rahulikult rõivaid proovida, kohvi juua, ajakirju sirvida ning hiljem oma ostude eest sealsamas ka tasuda.

Personaalse teeninduse teenuse kasutajad saavad Kaubamaja stilistile / konsultandile jätta andmed oma suurusnumbrite ja eelistuste kohta, nii sujub edaspidine teenindus veelgi kiiremini – teenindaja saab sobivad rõivad välja valida juba kliendi saabumise ajaks. Samuti võib klient soovi korral saada Kaubamajalt teavet vajalike suurusnumbrite saabumisest, uue kollektsiooni müügilejõudmisest, tema lemmikkaubamärgi eripakkumistest ja uudistest jne.

Teenuse kasutamiseks tuleb enne registreeruda ja kokku leppida aeg, milleks on mitu mugavat võimalust:

  •  Internetis registreerumine
  •  Numbril 6673100 (Tallinn) või 7315100 (Tartu)
  •  Tule Tallinnasse või Tartusse Personaalse Teeninduse salongi (Naistemaailm ja Meestemaailm)